Šokující: Muž zhubl 10 kilo jenom díky tomu, že postupoval podle téhle neobvyklé rady! FOTKA

„Bez jakékoli extra námahy jsem pouze za pár dnů zhubl 5 kilogramů a nejlepší na tom celém je, že mám ještě více energie jako předtím,“ říká Andrej (42) o svých zkušenostech s hubnutím. Pročtěte si rozhovor s Andrejem a zjistěte, kde si můžete bezplatně otestovat svoje šance na zhubnutí a získat konzultaci od výživového poradce!

– Jaké jsou vaše předcházející zkušenosti s hubnutím, Andreji?

Předtím jsem se snažil omezovat typ a množství jídla, které jsem snědl, ale bez většího úspěchu. Nebylo to proto, že bych se nerad hýbal, jsem zkrátka zaneprázdněn a nemám vůbec čas chodit do posilovny jako jiní lidé. A už vůbec se nechci mučit hlady nebo experimentovat s užíváním nějakých pochybných pilulek. Uvědomil jsem si, že musím najít jiný způsob, jak zhubnout.

Klikněte sem – Stockholmhealth.com – a vytvořte si svůj plán hubnutí!

– Jakým trikem jste se zbavil těch přebytečných kil?

Nejdříve jsem vyplnil jednoduchý test a vytvořil jsem si sedmidenní plán na webové stránce Stockholmské diety. Bál jsem se, že změnit mé stravovací návyky nebude jednoduché a že budu muset hladovět, ale z této diety se vyklubalo něco úplně jiného: namísto hladovění jsem dostal chutná a vydatná jídla. Můj metabolismus se hned v prvních dnech programu začal chovat jinak a za pár dní jsem bez jakékoliv námahy zhubl 5 kilogramů. Skvělé! A krom toho, od té doby, co jsem začal s programem, mám mnohem víc energie. Pokračoval jsem a rychle jsem zhubl 10 kilogramů!

Co by jste doporučoval ostatním, kteří chtějí také zhubnout?

Nelžete sami sobě a nenamlouvejte si, že věci se změní samy od sebe. Prostě to vyzkoušejte! Mohu čestně říct, že od té doby, co jsem shodil přebytečné kilogramy, se cítím úplně jinak. Žiji a pracuji díky úplně nové energii. Hubnutí je mnohem snazší, než si myslíte!

Klikněte sem – Stockholmhealth.com – a vytvořte si svůj plán hubnutí!

Vytvořte si na stránce Stockholmhealth.com plán hubnutí přizpůsobený přesně pro vás a do týdne se zbavíte přebytečných kilogramů. A při tom se i nadále budete stravovat zdravě a chutně. Pouze dnes dostane každý návštěvník webové stránky výsledky testu a konzultaci se specialistou na hubnutí zdarma!