Jak aktivovat váš metabolismus po 35, abyste zhubli snadno

– Viktore, můžete mi povědět o svých předchozích zkušenostech s hubnutím?

O hubnutí jsem nikdy nemusel přemýšlet, protože jsem byl pořád ve formě… Jedl jsem, co jsem chtěl, a nijak zvlášť jsem netloustl. Po 35 se to ale všechno změnilo. Začalo mi růst břicho a už jsem nebyl tím krasavcem jako kdysi (smích). Doktor mi řekl, že se to děje přirozeně všem, protože s rostoucím věkem se zpomaluje metabolismus. Je stále náročnější udržet se ve formě a člověk musí dávat větší pozor na to, co jí, kdy jí a jak jí. Týden co týden jsem nabíral na váze.

A pak jsem pochopil, že se něco musí změnit. Nezajímaly mě žádné pitomé zázračné prášky, které vám poničí střeva, ani žádné zeštíhlovací pásy.

– Jakou metodu jste použil, abyste se vrátil do formy?

Moje manželka své matce vyprávěla o stockholmské dietě, díky které zhublo pár lidí u ní v práci. Nejdřív jsem si myslel, že je to zase „něco pro holky“, ale pak jsem zjistil, že to pomohlo i spoustě chlapů.

Začalo mě to zajímat, tak jsem si říkal, že to aspoň zkusím. Chtěl jsem vedle své ženy vypadat dobře a zbavit se toho pupku.

Poznámka redaktora: Svůj 7denní stravovací plán získáte kliknutím sem a na adrese StockholmDiet.cz. Vyplněním tohoto testu zjistíte svou dokonalou hmotnost.

– Bylo složité držet tuto dietu?

Nejdřív jsem si vyplnil test na jejich webu. Dieta samotná ani nepůsobila jako nějaká dieta, spíš to byl návod k vyváženému stravování krok za krokem. Na začátku jsem dodržoval rady jejich výživového poradce na 100 %. A tehdy se hodně rychle dostavily viditelné výsledky – už druhý den mé nové diety mi začala klesat hmotnost. Pak jsem začal trošku improvizovat s jídly, protože už jsem se naučil základní principy. Zásadní je, že vám všechno řeknou – co, jak a kdy máte jíst. Jídlo mi chutnalo, bylo rozmanité, ne jako u jiných druhů diet. Hlad jsem nikdy neměl. Po celý den jsme měl víc energie a síly.

Po prvním týdnu jsem zhubl o 4 kila. Říkal jsem si: „No, tak to asi funguje.“ Tak jsem pokračoval dál a teď mám o 13 kg míň.

– Co byste poradil lidem, kteří chtějí zhubnout a mít víc energie?

Stačí začít! Největší motivací je vaše vlastní zdraví, protože nadváha způsobuje spoustu nemocí a zdravotních problémů… Bylo fajn vrátit se k mému „starému“ břichu, které mi nevisí přes pásek. A manželce se můj nový vzhled taky líbí. Když to dokážu já, tak to svede každý! Stačí začít! Poděkujete mi později.

Klikněte sem a získejte svůj 7denní stravovací plán od odborníků na výživu. Vyplňte tento test a dosáhněte rychle viditelných výsledků!

Prvních 50 lidí, kteří se přihlásí, získá zvláštní bonus – bezplatné poradenství s výživovým poradcem.